info@med-group.com.tr +90 212 356 78 62 – 63 - 64

Değerli İş Ortaklarımız, Sizleri MED Şirketler Grubumuzun (“MED Group”) tamamlanan yeniden yapılanması hakkında bilgilendirmek istiyoruz.

İlk şirketimizin hayata gözlerini açtığı 1981 yılından bu yana siz değerli iş ortaklarımızın işletmelerine değer katmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Neredeyse 40 yılı bulan bu yolcuğumuzda, değişen iş ve hayat koşullarına adapte olmak ve sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizler de kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye gayret ediyoruz. Dünyamızı ve ülkemizi zorlayan bu pandemi döneminde, uzun süredir tasarladığımız yeniden yapılanma sürecini tamamlamanın mutluluğu ve heyecanını yaşıyor ve bunu sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.


Yeni Genel Merkezimiz: 1 Nisan tarihinden itibaren sizlere neredeyse eski ofisimizden 3 kat daha büyük olan yeni ofisimizden hizmet vermeye başladık. Lütfen yeni adresimizi not ediniz:

“Büyükdere Cad. Polat Han No:87 Kat:5 Mecidiyeköy Şişli 34381 İstanbul.”


Yeni Logomuz: Değişime uygun olarak hem geçmişimizi yansıtan hem de bizi geleceğe hazırlayan daha dinamik bir logo ile 40. Yılımıza girmeye karar verdik. Aşağıda eski ve yeni logomuzu birlikte görebilirsiniz.


Yeni Uluslararası Ağımız (Network): 1 Temmuz’dan itibaren 1866’dan beri faaliyette olan 160 Yıllık Uluslararası Müşavirlik ve Denetim Ağı “Moores Rowland International”ın münhasır Türkiye ofisi olarak hizmet vermeye başladık. MED GROUP, Moores Rowland International’ın (www.mooresrowland.com.tr) Türkiye ofisi olarak, Moores Rowland’ın sahip olduğu küresel bağlantıları yoluyla, sizlerin ihtiyaç duyabileceği tüm konularda dünyanın her yerinde destek sağlayabilmektedir.


Yeni Kurumsal e-Mail Adreslerimiz: Tüm şirketlerimizin mail adreslerini tek kurumsal yapı altında toparlayarak, standart bir format oluşturduk. Bütün Şirketlerimizdeki çalışanlarımızın yeni e-mail adres yapısı aşağıdaki örnekteki gibi olacaktır:

"isim.soyisim@med-group.com.tr"


Yeni Genel E-Mail Adresimiz: Şirketler grubumuzun genel mail adresi aşağıdaki gibi olmuştur:

"info@med-group.com.tr"


Yeni Şirket Unvanlarımız: Şirketlerimizin unvanlarında da grubumuzun bütünlüğünü yansıtacak ve birbirini tamamlayacak şekilde değişikliğe gitmeyi uygun gördük. Banka hesap numaralarımız aynı şekilde devam etmektedir, sadece şirket unvanlarımızda değişiklik olmuştur, bu şekilde not almanızı rica ediyoruz.
MED Birleşmiş Uzmanlar ve YMM A.Ş. firmamızın yeni unvanı “MED YMM A.Ş.” olmuştur.


MED YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş firmamızın yeni unvanı “MED Bağımsız Denetim ve Danışmanlık A.Ş.” olmuştur.


IAPA MED SMMM A.Ş. firmamızın yeni unvanı “MED MRI SMMM A.Ş.” olmuştur.Unvanda bir değişiklik olmamıştır.
Yeni Web Sitelerimiz: Web sitelerimizi içerikleriyle birlikte yeniden tasarladık. Umarız işlevsel ve faydalı bulursunuz.Yeni Takım Arkadaşları: Aramıza katılan yeni takım arkadaşlarını MED Group ve Moores Rowland web sitelerimizdeki “Yönetim Yapısı” bölümü altında bulabilirsiniz. Bu vesile ile “Departman Müdürlerimizi” ve MED Group Sekreterimizi sizlere tanıtmak isteriz:

  • Vergi Departmanı Müdürü: Ali Dondurmacı
  • Bilgi Sistemleri Departmanı Müdürü: Kağan Demirdöven
  • Uluslararası Raporlama Departmanı Müdürü: Dr. Serkan Adalıoğlu
  • KDV Departmanı Müdürü: Yasemin Koral
  • Denetim Departmanı Müdürü: Ertan Yamalı
  • Muhasebe Departmanı Müdürü: Cemil Berber
  • MED Group Sekreterimiz: Bennuğ Arbay


MED IDEA Yapılanması: MED IDEA Bilgi Yönetimi ve Ticaret A.Ş., kurulduğu 2015 yılından beri CaseWare, Audicon, Alessa, AntWorks firmalarının Türkiye, Azerbaycan ve Pakistan ülke temsilciliklerini yürütmektedir. MED IDEA; Büyük Data, Veri Analizi, Adli Muhasebe Doküman Yönetimi, Yapay Zekâ ve Akıllı Otomasyon konularında resmi ve özel kurumlara sayısız farklı çözüm sağlamaktadır. Grup firmamız MED IDEA, özellikle muhasebe, denetim, finans ve veri analitiği alanındaki teknolojik çözümlere odaklanmaktadır.

1988 yılında kurulan CaseWare International, denetim, muhasebe ve hükümet için teknoloji çözümleri sağlamada bir endüstri lideridir. 130 ülkede ve 16 dilde 500.000'den fazla kullanıcısı olan CaseWare ürünleri, endüstriler ve kıtalar arasında olağanüstü değer sunar.

Denetçiler, muhasebeciler, finans ve veri uzmanları için yenilikçi veri analiz araçları sunar. Amiral gemisi ürünü IDEA®, kullanıcıların verilerinin yüzde 100'ünü analiz etmelerini sağlar, veri bütünlüğünü garanti eder ve 100'den fazla denetim ile ilgili görevle kolay analiz sağlar.

Çalışma Kağıtları çözümümüzü kullanarak, denetim ekibinizin üyeleri, farklı sürümler hakkında endişelenmenize gerek kalmadan aynı anda bir çalışma kağıdı üzerinde çalışabilir.

AntWorks, küresel bir yapay zeka ve akıllı otomasyon şirketidir, sayısallaştırma, otomasyon ve kurumsal zeka yoluyla verilerle yeni olanaklar yaratır. Dünyanın her veri tipini anlayan tek platformu olan ANTstein, çeşitli endüstriler için her türlü bilgiyi sayısallaştırmaktadır.

Düşük kodlu / kodsuz bir ortamda insan benzeri botlar oluşturarak, ANTstein karmaşık işlemleri otomatikleştirmek için yeni yollar geliştiriyor. AntWorks'ün çözümleri, işletmeleri bağımsız bir şekilde otomatikleştiren ve öğrenen entegre, akıllı, teknoloji yığını sayesinde doğru bilgilerle güçlendirir.

Basitçe söylemek gerekirse, sürekli yeni olanı hızlandırır. ANTstein ayrıca, fraktal bilim ilkeleri ve örüntü tanıma ile desteklenen ilk ve tekil kurumsal akıllı otomasyon platformudur.Audicon, müşterilerine denetim, risk ve uyumlulukla ilgili hizmetlerin yanı sıra yazılım çözümleri, metodik ve teknik bilgi birikiminin lider sağlayıcısı olarak ilham verir. Denetçiler ve vergi danışmanları, uyum ve risk yöneticilerinin yanı sıra denetçiler ve denetçiler / muhasebeciler, Audicon ile olan güçlü bağlantıdan günlük olarak yararlanmaktadır.

“Sürekli Denetim” konusunda dünyanın en önemli programlarından bir tanesidir. Birçok endüstride uyumluluk ve suçla mücadele yeteneklerinin sağlanması kolaylaştırır. Suiistimal ve diğer mali suçlarla mücadele etmek için şaşırtıcı derecede basit ve sezgisel çözümler üretir.


MED GROUP’un deneyimli ekipleri ve çok yönlü hizmetleri ile hemen hemen her sektörde şirketlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümler üretmektedir. Bilindiği gibi bugünün piyasasında, uluslararası standartlarda denetim yapabilmek için müşterinin faaliyet gösterdiği piyasa ve onun ekonomik koşulları hakkında temel bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Ancak bu şekilde müşteri için en uygun çözümü üretmek ve yüksek standart denetim gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir. Bağımsız denetim ve vergi uzman ekibimiz şirketlerin iş hayatında karşılaşabileceği hemen hemen her konuda yeterli bilgi ve deneyime sahiptir.


MED GROUP olarak, yüksek standartlar, müşterilerimize beklentileri için doğru, zamanında ve objektif çözümler sunuyoruz. Biz müşterilerimize sadece denetim hizmeti değil, dışarıdan objektif bir bakış sağlayarak işlerinin büyümesi ve gelişmesi üzerinde yardımcı oluyor ve kaliteli hizmet ile iş çözümleri sunuyoruz.


MED GROUP, Moores Rowland International (“Moores Rowland”, “MRI”, www.mooresrowland.com.tr)’ın Türkiye ofisi olarak, Moores Rowland’ın sahip olduğu küresel bağlantıları yoluyla, sizlerin ihtiyaç duyabileceği tüm konularda dünyanın her yerinde destek sağlayabilmektedir.


MED GROUP - 1981’den bu yana “Değer Katar, Güven Oluşturur!”