info@med-group.com.tr +90 212 356 78 62 – 63 - 64

Dutch Business Association Turkey

MED Group olarak Dutch Business Association Turkey (DBA Türkiye) üyeliğine kabul edildik.

Ayrıca, Grup CEO'muz Özgür Demirdoven DBA Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.

Bu vesile ile MED GROUP olarak Yönetim Kurulu Başkanı Caspar Van Haaften'e ve tüm Yönetim Kurulu Üyelerine, Şirketler Grubumuzu üye olarak kabul etmelerinden ve CEO'muzu Yönetim Kurulu Üyesi olarak atamalarından ötürü cömertlikleri ve nezaketleri için teşekkür ederiz.

24 Eylül 2020'de, yeni kompozisyonunda ilk DBA Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı ve yeni Yönetim Kurulu üyeleri çok sıcak bir şekilde karşılandı. Genişletilmiş Yönetim Kurulu, üyelerimize ve yeni girişimcilerimize işlerini başarılı bir şekilde büyütmeleri için ihtiyaç duydukları hizmeti vermek üzere İş Birliğimizi daha da geliştirmek ve güçlendirmek için bize tüm gücü ve uzmanlığı verecektir. Hollanda'nın İstanbul Başkonsolosu Bart van Bolhuis ve ekibine bu etkinliğe ev sahipliği yaptıkları için çok teşekkür ederiz.

DBA Turkey Kimdir?

Dutch Business Association Turkey (DBA Türkiye), Hollandalı şirketlere ve profesyonellere ağ kurma ve bilgi ve deneyimlerini paylaşma fırsatı sunan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Derneğin amacı, Hollanda iş dünyasını Türkiye'de temsil etmek ve daha geniş bir ağa sahip Türk girişimcilere Hollanda'da yatırım yapma şansını görmeleri için fırsatlar sunmaktır. Nihai hedefimiz ikili ticareti teşvik etmektir.

DBA kurulduğu günden bu yana, seçkin profesyonelleri ve akademisyenleri işletmelerimiz ve toplumlarımızla ilgili güncel ve ilgili konularda konuşmacı olarak davet eden etkinlikler düzenlemekte, ayrıca etkinliklerimizi organize etmek için Hollanda Konsolosluğunun desteğinden yararlanmaktadır.